• home_yoga_positions_slider1

  CENTRUM

  REKREACJI

  SPA to styl życia osób, które żyją aktywnie oraz zgodnie ze współczesnymi wymogami.


  Oferta Hotelu PEGAZ ****


  • to unikalna jakość usług i zabiegów odnowy biologicznej oraz kosmetyczno-pielęgnacyjnych. Zabiegi realizowane są indywidualnie oraz w postaci pakietów. Każdy z zabiegów połączony jest z użyciem wyselekcjonowanych przez doświadczony personel preparatów. Wszystkich Gości chcących skorzystać z naszej oferty prosimy o wcześniejszą rezerwację terminów i godzin dla wybranych zabiegów.

  • BASEN - SPA - JACUZZI

 • home_yoga_positions_slider3

  OFERTA ZABIEGÓW

  NA CIAŁO, TWARZ

1 / 1

SPA&WELLNESS

SPA to styl życia osób, które żyją aktywnie oraz zgodnie ze współczesnymi wymogami. Oferta Hotelu PEGAZ **** to unikalna jakość usług i zabiegów odnowy biologicznej oraz kosmetyczno-pielęgnacyjnych.

Zabiegi realizowane są indywidualnie oraz w postaci pakietów. Każdy z zabiegów połączony jest z użyciem wyselekcjonowanych przez doświadczony personel preparatów.

Wszystkich Gości chcących skorzystać z naszej oferty prosimy o wcześniejszą rezerwację terminów i godzin dla wybranych zabiegów.

Nasza oferta zabiegów pozwoli Państwu nawet na kilku dniowy relaks, zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi produktami.

 


REGULAMIN  SPA oraz WARUNKI REZERWACJI
1. W celu rezerwacji zabiegów prosimy o kontakt z recepcją hotelu .
2. Prosimy o przybycie do SPA 3 min przed planowanym zabiegiem
3. W przypadku spóźnienia czas zabiegu może być krótszy, jeżeli są zarezerwowane kolejne zabiegi.
4. Całkowicie bezpłatna rezygnacja z zabiegu jest możliwa tylko 2 godz. przed jego rozpoczęciem. W przeciwnym wypadku gość zostanie obciążony kosztem zabiegu.
5. Goście hotelowi korzystający ze SPA mogą obciążyć swój rachunek hotelowy za wszystkie zakupione usługi i produkty. Pozostali goście zostaną poproszeni o uregulowanie płatności za wybrane usługi po zakończonym zabiegu

Hotel PEGAZ ****

ul. Czarny Potok 28 | 33-380 Krynica-Zdrój
TEL: +48 18 477 76 40 - 44
Firma WOLTOM Tomasz Wołoch, 42-350 Koziegłowy, ul. Targowa 26
Nr rachunku bankowego: 11 1050 1168 1000 0090 6884 9273