• home_yoga_positions_slider1

  CENTRUM

  REKREACJI

  SPA to styl życia osób, które żyją aktywnie oraz zgodnie ze współczesnymi wymogami.


  Oferta Hotelu PEGAZ ****


  • to unikalna jakość usług i zabiegów odnowy biologicznej oraz kosmetyczno-pielęgnacyjnych. Zabiegi realizowane są indywidualnie oraz w postaci pakietów. Każdy z zabiegów połączony jest z użyciem wyselekcjonowanych przez doświadczony personel preparatów. Wszystkich Gości chcących skorzystać z naszej oferty prosimy o wcześniejszą rezerwację terminów i godzin dla wybranych zabiegów.

  • BASEN - SPA - JACUZZI

 • home_yoga_positions_slider3

  OFERTA ZABIEGÓW

  NA CIAŁO, TWARZ

1 / 1

OFERTA ZABIEGÓW NA CIAŁO

OFERTA ZABIEGÓW NA CIAŁO

home_yoga_positions_slider3
GUAM Czas trwania : 55 min; cena 230 zł
Unikalna receptura koncentratu błotnego guam sprawia, że błyskawicznie wyszczupla on sylwetkę i skutecznie redukuje cellulit, zapobiegając jednocześnie dalszemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej .
ZABIEG GOLD Czas trwania : 55 min; cena 190 zł
Kremowa maska do ciała o subtelnym zapachu francuskich perfum, daje skórze natychmiastowy zastrzyk energii, silnie ujędrnia, wygładza i regeneruje. Zapewnia doskonałą pielęgnację skóry dojrzałej (peeling, maska, olejek). 
PEELING LAWENDOWY LUB RÓŻANY Czas trwania : 30 min; cena 150 zł
Peeling lawendowy lub różany ( rodzaje peelingów uzależnione są od pory roku oraz inwencji autorskiej ) Solny peeling do ciała wzbogacony o kwiaty i aromaty lawendy lub róży. Peeling skutecznie usuwa martwy naskórek, regeneruje oraz pobudza mikrokrążenie.
OKŁADY BOROWINOWE Czas trwania : 45 min; cena 180 zł
Borowina jest jednym z najcenniejszych darów natury. Borowiną wspomaga się leczenie stanów zapalnych, schorzeń mięśni, kości i stawów a nawet chorób kobiecych. Ponadto po zabiegu borowinowym np. kąpieli czy okładach skóra staje się gładka jak aksamit. Zabieg wykończony jest autorskim masażem z wykorzystaniem maści borowinowej.

Hotel PEGAZ ****

ul. Czarny Potok 28 | 33-380 Krynica-Zdrój
TEL: +48 18 477 76 40 - 44
Firma WOLTOM Tomasz Wołoch, 42-350 Koziegłowy, ul. Targowa 26
Nr rachunku bankowego: PKO BP 31 1020 1664 0000 3102 0658 8380