POKÓJ DWUOSOBOWY 

Przytulny i  nowocześnie urządzony pokój  dwuosobowy z balkonem i widokiem na góry.  Posiada dwa łóżka pojedyncze z możliwością ich  złączenia. W pokoju znajduje się dodatkowo  dostawka dla dziecka. Do dyspozycji łazienka z  prysznicem. Komfortowe i funkcjonalne  wnętrze  pokoju w połączeniu z bezpośrednim  sąsiedztwem Jaworzyny Krynickiej , umożliwi relaks i wypoczynek w otoczeniu natury.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

POKÓJ FAMILIJNY

Przestronny i nowoczesny  pokój typu studio. Posiada sypialnię z oraz wypoczynkowy pokój dzienny. W sypialni znajdują się dwa łóżka pojedyncze z możliwością ich złączenia. W pokoju wypoczynkowym  znajduje się dodatkowo rozkładana kanapa. Sprawdzi się idealnie dla rodziny z jednym lub dwójką dzieci.  Do dyspozycji łazienka z prysznicem. Pokój posiada balkon z widokiem na Jaworzynę Krynicką.

Bezpośrednie sąsiedztwo lasów oraz malownicze widoki na góry, które podziwiać można z balkonu pokoju,  umożliwią relaks i wypoczynek w samym sercu natury .
 
 
 
 
 
 
 
 
 

APARTAMENT LUX dwuosobowy

Komfortowy, nowocześnie urządzony apartament z salonem i sypialnią . W sypialni znajdują się dwa łóżka pojedyncze z możliwością ich złączenia.  W salonie znajduje się dodatkowo rozkładana kanapa. Apartament posiada balkon z widokiem na Jaworzynę Krynicką . Do dyspozycji łazienka z prysznicem i wanną .

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

APARTAMENT GRAND czteroosobowy

Komfortowy i przestronny apartament z salonem i 2 sypialniami. Jedna z sypialni posiada dwa łóżka pojedyncze z możliwością ich złączenia, druga dwa pojedyncze .
W salonie znajduje się dodatkowo rozkładana kanapa. Do dyspozycji 2 łazienki, jedna z wanną i prysznicem, druga z prysznicem.
Apartament posiada balkon z widokiem na Jaworzynę Krynicką . Nowoczesne oraz funkcjonalne wnętrza apartamentu połączone z kojącym widokiem na góry umożliwią przyjemny i komfortowy wypoczynek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

POKÓJ DWUOSOBOWY LUX z wanną z hydromasażem

Komfortowy i nowoczesny pokój Lux posiada sypialnię oraz pokój dzienny, w któym znajduje się wanna z hydromasażem. 

W sypialni znajdują się dwa łóżka pojedyncze z możliwością ich połączenia. Salon wyposażony jest w rozkładaną kanapę. 

Do dyspozycji także łazienka z prysznicem.
Bezpośrednie sąsiedztwo lasów oraz malownicze widoki na góry, które podziwiać można z balkonu pokoju,  umożliwią relaks i wypoczynek w samym sercu natury .

 

 

 

 

 

POKÓJ DWUOSOBOWY z prywatną sauną

Komfortowy i nowoczesny pokój, który posiada prywatną saunę na tarasie. Posiada sypialnię oraz część wypoczynkową.W sypialni znajdują się dwa łóżka pojedyncze z możliwością ich połączenia, natomiast w części wypoczynkowej rozkładana kanapa.  Do dyspozycji  łazienka z prysznicem.
Niewątpliwie największym atutem pokoju jest prywatna sauna umieszczona na tarasie. Z sauny można podziwiać malownicze stoki Jaworzyny Krynickiej o każdej porze roku.

 
 
 
 
 
 

 

 

 

POKÓJ RODZINNY 

Posiada sypialnię  z łóżkiem małżeńskim oraz wypoczynkowy pokój dzienny. W pokoju dziennym znajduje się dodatkowo rozkładana kanapa. Pokój posiada prywatny taras ale nie posiada widoku na góry. Do dyspozycji łazienka z prysznicem. 

 
 
 
 
 
 
W ramach ramach pobytu oferujemy:

  • - nocleg ze śniadaniem -  stół szwedzki : 7.30 – 10.30
  • - bezpłatny pobyt w CENTRUM REKREACJI, czynne od 10.00 - 21.00 (przerwa techniczna 15.00-16.00):  basen z kaskadami, gejzery powietrzne, masaż wodny, przeciwprady, łaźnia parowa - aromaterapia, łaźnia sucha, jacuzzi, natrysk wrażeń, ławka solankowa, brodzik dla dzieci z grzybkiem
  • - w sezonie narciarskim narciarnia wraz z suszarnią
  • - parking monitorowany
  • - sejf
  • - podatek VAT
  • - kompleksowo wyposażoną łazienkę ( prysznic, suszarka do włosów, kosmetyki do pielęgnacji ciała, szlafrok )
  • - bezprzewodową sieć internetową Wi-Fi na terenie całego hotelu


Na terenie całego hotelu / pokoje, restauracja, „Coffe Club”, Spa / obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Na terenie hotelu obowiązuje zakaz wprowadzania psów, kotów i innych zwierząt. 

Przydatne informacje:

zameldowanie gości – check in godzina 15.oo
wymeldowanie gości – check out godzina 11.oo
restauracja „Jaworzyna” zaprasza od 7.30 do 22.oo
„Coffe Club” zaprasza od godziny 19.00 ( w okresie Ferii Zimowych czynny od godziny 12.00 )

Hotel PEGAZ ****

ul. Czarny Potok 28 | 33-380 Krynica-Zdrój
TEL: +48 18 477 76 40 - 44
TEL: + 48 502 091 514
Firma WOLTOM Tomasz Wołoch, 42-350 Koziegłowy, ul. Targowa 26
Nr rachunku bankowego: PKO BP 31 1020 1664 0000 3102 0658 8380