• home_yoga_positions_slider1

  CENTRUM

  REKREACJI

  SPA to styl życia osób, które żyją aktywnie oraz zgodnie ze współczesnymi wymogami.


  Oferta Hotelu PEGAZ ****


  • to unikalna jakość usług i zabiegów odnowy biologicznej oraz kosmetyczno-pielęgnacyjnych. Zabiegi realizowane są indywidualnie oraz w postaci pakietów. Każdy z zabiegów połączony jest z użyciem wyselekcjonowanych przez doświadczony personel preparatów. Wszystkich Gości chcących skorzystać z naszej oferty prosimy o wcześniejszą rezerwację terminów i godzin dla wybranych zabiegów.

  • BASEN - SPA - JACUZZI

 • home_yoga_positions_slider3

  OFERTA ZABIEGÓW

  NA CIAŁO, TWARZ

1 / 1

OFERTA ZABIEGÓW NA TWARZ

OFERTA ZABIEGÓW NA TWARZ

home_yoga_positions_slider3
 
INFUZJA TLENOWA Czas trwania : 50 min; cena 250 zł
Infuzja tlenowa to innowacyjna metoda odmładzania skóry, wykorzystująca technologię hiperbarycznego tlenu. Zabieg ten polega na wtłaczaniu w głębokie warstwy skóry aktywnych, skoncentrowanych składników za pomocą czystego, odpowiednio stężonego tlenu pod ciśnieniem.
OCZYSZCZANIE WODOROWE Czas trwania : 45 min; cena 200 zł
Innowacyjne oczyszczanie wodorowe skóry to nowość w dziedzinie kosmetologii w zakresie pielęgnacji skóry twarzy. Zabieg ten jest wykonywany za pomocą specjalnej aparatury, a efekty widoczne są niemalże od razu.
MICRODERMABRAZJA DIAMENTOWA Czas trwania : 50 min; cena 160 zł
Mikrodermabrazja polega na złuszczaniu naskórka. Zabieg ten wywołuję reakcję naszej skóry, która zaczyna tworzyć nowe pełnowartościowe komórki. Nowe komórki, zastępują te celowo złuszczone, nadając nowy wygląd naszej cerze.
ZABIEG DO CERY TRĄDZIKOWEJ Czas trwania : 45 min; cena 160 zł
Zabieg przynoszący spektakularne efekty redukcji zmian trądzikowych, również dla skór bardzo wrażliwych. Terapia oparta na bazie aktywnego węgla .
ZABIEG NAWILŻAJACY DLA SKÓRY DOJRZAŁEJ Czas trwania : 45 min; cena 190 zł
Jest to ekskluzywny zabieg oparty na nowatorskiej technologii APBCHR, łączącej sześć czynników wzrostu, nowoczesny atelocolkagen i kwas hialuronowy.
ZABIEG NAWILŻAJACY Z KWASEM HIALURONOWYM I MOCZNIKIEM Czas trwania : 45 min; cena 160 zł
Wielowarstwowo nawilżający zabieg z kwasem hialuronowym i mocznikiem przeznaczony dla cery ekstremalnie suchej potrzebującej natychmiastowego nawilżenia i regeneracji, dla osób z pierwszymi oznakami starzenia.

Hotel PEGAZ ****

ul. Czarny Potok 28 | 33-380 Krynica-Zdrój
TEL: +48 18 477 76 40 - 44
Firma WOLTOM Tomasz Wołoch, 42-350 Koziegłowy, ul. Targowa 26
Nr rachunku bankowego: 11 1050 1168 1000 0090 6884 9273