• home_yoga_positions_slider1

  CENTRUM

  REKREACJI

  SPA to styl życia osób, które żyją aktywnie oraz zgodnie ze współczesnymi wymogami.


  Oferta Hotelu PEGAZ ****


  • to unikalna jakość usług i zabiegów odnowy biologicznej oraz kosmetyczno-pielęgnacyjnych. Zabiegi realizowane są indywidualnie oraz w postaci pakietów. Każdy z zabiegów połączony jest z użyciem wyselekcjonowanych przez doświadczony personel preparatów. Wszystkich Gości chcących skorzystać z naszej oferty prosimy o wcześniejszą rezerwację terminów i godzin dla wybranych zabiegów.

  • BASEN - SPA - JACUZZI

 • home_yoga_positions_slider3

  OFERTA ZABIEGÓW

  NA CIAŁO, TWARZ

1 / 1

MASAŻE

MASAŻE

home_yoga_positions_slider3
MASAŻ RELAKSUJĄCY -masaż całościowy: Czas trwania : 40 min; cena 150zł
MASAŻ RELAKSUJĄCY -masaż częściowy: Czas trwania : 20 min; cena 90zł

Masaż całego ciała łączący zalety masażu klasycznego i energetycznego. Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele.

MASAŻ CIEPŁYMI KAMIENIAMI Czas trwania : 50 min; cena 170zł

Ten bardzo ciekawy i przyjemny masaż doskonale likwiduje wszystkie napięcia i bóle mięśni, oddziałuje na cały organizm, stanowiąc element energetyzujący dla każdego rodzaju skóry. Masaż ten łączy w sobie oddziaływanie zarówno termoterapii, drenaż, akupresury i aromaterapii. Szczególnie polecany dla narciarzy.

AQUAVIBRON Czas trwania : 20 min; cena 70zł

Aquavibron jest masażem przyrządowym, który wywołuje drgania mechaniczne w tkankach masowanych przekazywane poprzez membranę aplikatora. Drgania membrany aplikatora wytwarzane są przez przepływ wody w aplikatorze. Aquavibron wykorzystujemy w masażu dużych i małych grup mięśniowych oraz tkanki podskórnej.

 

Hotel PEGAZ ****

ul. Czarny Potok 28 | 33-380 Krynica-Zdrój
TEL: +48 18 477 76 40 - 44
Firma WOLTOM Tomasz Wołoch, 42-350 Koziegłowy, ul. Targowa 26
Nr rachunku bankowego: 11 1050 1168 1000 0090 6884 9273