Hotel Pegaz **** w Krynicy Górskiej (Krynicy Zdrój) 

 Hotel Pegaz


Hotel Pegaz **** w Krynicy-Zdroju to nowoczesny obiekt wtopiony w urokliwe zbocza Beskidu Sadeckiego. Oddający do Państwa dyspozycji ciekawą    i bogatą ofertę komfortowego centrum konferencyjnego, jak i unikalną ofertę pobytów rodzinnych. Hotel usytuowany jest w malowniczej Dolinie Czarnego Potoku, gdzie z balkonu pokoju rozpościera się malowniczy i niespotykany widok na panoramę góry Jaworzyna Krynicka, na której szczyt biegną wagoniki Kolejki Gondolowej.
Wyjątkowe usytuowanie Hotelu pozwala docenić kojące działanie natury: spokój gór, bujną zieleń od wiosny do jesieni, bez względu na porę cudowne krajobrazy. Hotel jest świetnym miejscem dla zwolenników czynnego wypoczynku: łyżwiarstwa, narciarstwa, snowboardu, turystyki pieszej, rowerowej oraz kwalifikowanej.
 

Hotel Pegaz oferuje:
-     dwie sale konferencyjne klimatyzowane
-     2 sale restauracyjne, w tym jedna Sala Kominkowa
-     klimatyczny Coffe Club
-     odnowa i rewitalizacja ciałaPegaz Zima
-     basen z kaskadami, gejzery powietrzne, masaż wodny, przeciwprądy, brodzik dla dzieci z grzybkiem
-     łaźnia parowa - aromaterapia, sauna sucha,jacuzzi, ławka solankowa
-     bilard*
-     ping pong
-     piłkarzyki, dart*
-     Play Station 4*
-     pokój zabaw dla dzieci
-     wypożyczalnia rowerów*
-     narciarnia z suszarnią obuwia
-     dostęp do bezprzewodowego internetu w całym obiekcie
-     bezpłatny parking
-     szałas biesiadny*

* usługi płatne


Pozostając do Państwa dyspozycji, serdecznie zapraszamy !


Noclegi w Hotelu Pegaz **** w Krynicy Górskiej (Zdrój)

Jest takie miejsce na mapie Polski, gdzie życie staje się piękniejsze i czas płynie wolniej, góry są na wyciągnięcie ręki, a powietrze jest wyjątkowo czyste. Tym miejscem jest Krynica Zdrój, nazywana „perłą polskich uzdrowisk”. To właśnie tutaj znajdą Państwo Hotel Pegaz, nowoczesny obiekt wtopiony w urokliwe zbocza Beskidu Sądeckiego. Oferujemy Państwu atrakcyjne i niezwykle wygodne noclegi w Krynicy górskiej, inaczej mówiąc noclegi w Krynicy Zdroju. Do Państwa dyspozycji oddajemy unikalną ofertę pobytów rodzinnych, jak również ciekawą i bogatą ofertę komfortowego centrum konferencyjnego.

Odkryj magię Krynicy Zdrój
Dzięki temu, że nasz Hotel w Krynicy Zdroju usytuowany jest wśród gór i lasów, w malowniczej dolinie Czarnego Potoku, możecie Państwo codziennie obcować z pięknem wyjątkowej przyrody. Hotel Pegaz w Krynicy Zdroju jest doskonałym miejscem dla zwolenników czynnego wypoczynku: narciarstwa, snowboardu, turystyki pieszej, rowerowej i kwalifikowanej. Jest także idealnym miejscem dla osób, które chcą wypocząć z dala od codziennego pośpiechu i gwaru.

Atrakcje hotelu
Oferując Państwu noclegi w Krynicy Zdroju, zapewniamy jednocześnie niezwykłą atmosferę, prywatność, kameralność, jak również miłą i profesjonalną obsługę. Proponując naszym Gościom noclegi w Krynicy Górskiej, zapewniamy także dodatkowe udogodnienia, m.in. 2 sale restauracyjne, jacuzzi, saunę, odnowę i rewitalizację ciała, basen, saunę, jacuzzi, łaźnię parową oraz szałas biesiadny i parking monitorowany. Możemy śmiało powiedzieć, że żadne inne hotele w Krynicy nie zapewnią Państwu tego, co nasz hotel. Zapraszamy!

 

 

Hotel PEGAZ ****

ul. Czarny Potok 28 | 33-380 Krynica-Zdrój
TEL: +48 18 477 76 40 - 44
TEL: + 48 502 091 514
Firma WOLTOM Tomasz Wołoch, 42-350 Koziegłowy, ul. Targowa 26
Nr rachunku bankowego: PKO BP 31 1020 1664 0000 3102 0658 8380