Pakiet Relaks w SPA

CHWILE RELAKSU W SPA
Czas dla Ciebie
Zarezerwuj czas wyłącznie dla siebie i najbliżej osoby w naszym SPA.
Zregeneruj siły dzięki zabiegom relaksacyjnym
 i odmładzającym, połączonych z wypoczynkiem w Hotelu**** Pegaz .
Pakiet obejmuje  :
  • 2 noclegi w pokoju dwuosobowym  
  • wyśmienite śniadania
  • obiadokolacje serwowane
  • Masaż relaksujący  dla każdej osoby*
  • Zabieg pielęgnacyjny  dla każdej osoby*
  • 10 % rabatu na dodatkowe zabiegi i masaże
  • Nieograniczony i bezpłatny pobyt w centrum rekreacji: basen z kaskadami, gejzery powietrzne, masaż wodny, przeciwprądy, łaźnia parowa- aromaterapia, łaźnia sucha, jacuzzi, natrysk wrażeń, ławka solankowa, brodzik dla dzieci z grzybkiem.
CENA PAKIETU : 699 zł/osoba 
 
* Masaż do wyboru:
- Masaż Ayurvedyjski
Wykonywany na specjalnym łóżku wypełnionym ciepłym piaskiem kwarcowym. Przywraca harmonijny przepływ energii, zapewnia głęboki relaks, eliminuje stres i negatywne emocje. Działa również energetyzująco i regenerująco, przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu, aktywizuje system odpornościowy i poprawia samopoczucie.
- Masaż ciepłymi kamieniami
Przyjemny masaż, który doskonale likwiduje wszystkie napięcia i bóle mięśni, oddziałuje na cały organizm, stanowiąc element energetyzujący dla każdego rodzaju skóry. Masaż ten łączy w sobie oddziaływanie zarówno termoterapii, akupresury i aromaterapii
- Masaż klasyczny
Masaż całego ciała łączący zalety masażu klasycznego i energetycznego. Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje negatywne efekty stresu. Masaż wykonywany na ciepłym olejku    o właściwościach i zapachu do wyboru.
*Zabieg  pielęgnacyjny  do wyboru:
- Zabieg nawilżający z kwasem hialuronowym i mocznikiem
Wielowarstwowo nawilżający zabieg z kwasem hialuronowym i mocznikiem przeznaczony dla cery ekstremalnie suchej potrzebującej natychmiastowego nawilżenia i regeneracji, dla osób z pierwszymi oznakami starzenia.
- Oczyszczanie wodorowe
Innowacyjne oczyszczanie wodorowe skóry to nowość w dziedzinie kosmetologii w zakresie pielęgnacji skóry twarzy. Zabieg ten jest wykonywany za pomocą specjalnej aparatury, a efekty widoczne są niemalże od razu
- Truskawkowe love
(peeling tropikalny z nasionami truskawki + olejek truskawkowy ze śmietanką)
Truskawkowe love to rytuał  rozpoczynający się cukrowym peelingiem  o tropikalno-truskawkowym aromacie, który skutecznie pobudza mikrokrążenie i dotlenia skórę, przywracając jej zdrowy blask. Zakończeniem rytuału jest relaksacyjny masaż wykonany na olejku  o zniewalającym zapachu truskawki ze śmietanką. Słodki aromat rozpieści zmysły i skutecznie poprawi samopoczucie.
 
 
OFERTA WAŻNA od 04.09.2021 do 11.12.2021r. z wyłączeniem długiego weekendu listopadowego 10-14.11.2021r. oraz 26-28.11.2021r.
W związku z trwającą pandemią Covid-19, forma serwowania posiłków oraz możliwość korzystania z poszczególnych usług będzie uzależnione od aktualnych wytycznych Ministerstwa Rozwoju i GIS. Dokonując rezerwacji akceptują Państwo fakt, że niektóre usługi i udogodnienia mogą być niedostępne lub ograniczone.
Wyczerpujących informacji o ofercie oraz usługach hotelu udzielą Państwu pracownicy hotelu.
tel. (18) 477 76 40 e-mail recepcja@hotelpegaz.eu    Hotel Pegaz****,   ul. Czarny Potok 28, 33-380 Krynica-Zdrój
Opłata klimatyczna w wysokości: 4,40 zł/os./doba (płatna na miejscu).

Hotel PEGAZ ****

ul. Czarny Potok 28 | 33-380 Krynica-Zdrój
TEL: +48 18 477 76 40 - 44
Firma WOLTOM Tomasz Wołoch,
42-350 Koziegłowy, ul. Targowa 26
Nr rachunku bankowego: 11 1050 1168 1000 0090 6884 9273